Kurumsal

Şişli Evden Eve Nakliyat sektöründe 1995’lerden bu yana hizmet verdiğimiz süreç içerisinde bir çok şahıs, şirket ve devlet kurumunun taşıma hizmetlerini yürüten Şişli Nakliyat, İstanbul da önde gelen nakliyat firmaları arasındadır.

Şişli Nakliyat, uzun bir geçmişin verdiği deneyim ve tecrübelerin getirdiği değerlerle müşterilerine kaliteli ve güvenli evden eve nakliyat hizmetleri sunmaktadır. Taşınmanızdan bir kaç gün önce firmamızı arayıp randevu almanız akabinde sizin tarafınızdan belirtilen tarih ve saat için eksper görevlendirilir. Eksperimiz, bu tarihte evinize gelerek taşınma planlamanızın yapılması amacıyla incelemelerde bulunur. Ekspertiz hizmetimiz deki amacımız, taşınmanız sırasında her hangi bir sorun ve aksilik yaşanmamasını temin etmek için ihtiyaçların tam olarak belirlenebilmesi ve doğru planlamanın yapılmasıdır.

 

İSTANBUL Evden eve nakliyat işlemleri, eşyalarınızın demon-tesi ve ambalajlanması ile başlar, araca yükleme, istifleme, taşıma, yerleştirme ve kontrol işlemleri sonrası onayınızla birlikte sona erer.

ŞİŞLİ EVDEN EVE Nakliyat kurumsal yapısı, şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmetlerinde kullandığımız 5 adet orta boy ve 3 adet büyük boy nakliyat aracı, şehir içi asansörlü nakliyat hizmetlerinde kullandığımız 1 adet hidrolik asansör aracı, eşya depolama hizmetleri için 3000 metrekare kapalı alanı bulunan antrepomuz ve ambalaj malzemelerimizden oluşmaktadır. Bununla birlikte, müşterilerimizin taşınma ihtiyaçlarına sorunsuz çözümler sunabilme amacıyla istihdam ettiğimiz her biri kendi branşlarında eğitimli ve tecrübeli personelimiz bulunmaktadır.

istanbul nakliyat |evden eve